back-button← krok späť

Rodiný dom vhodný na chalupu ale aj celoročné bývanie

Predaj, Rodinný dom, Moravský Svätý Ján, Pôvodný stav

Cena 95.000

690 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 26
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Mesto/obec: Moravský Svätý Ján
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Plocha pozemku: 690m2

Popis nehnuteľnosti

Moravský Svätý Ján: Predaj rodinného domu v okrajovej kľudnej časti obce ležiacej neďaleko rieky Moravy a jej vzácnej prírody, vzdialenej len 10 minút od rakúskeho Hohenau, 15 min. od moravskej Břeclavy alebo 40 min. od Bratislavy. Cez obec vedie priame železničné spojenie BA - Kúty - ČR.

Rodinný dom bol postavený okolo roku 1950 z klasických materiálov (pálená tehla, drevený krov, škridla) a okolo roku 2005 bol čiastočne rekonštruovaný. Samotný dom pozostáva zo 4 izieb, chodby, kuchyne, komory a kúpeľne s wc.

Dom je napojený na vodu zo studne, obecnú kanalizáciu, elektrinu a plyn. V dome je lokálne kúrenie na plynové gamaty. Obecný vodovod je dotiahnutý k hranici nehnuteľnosti.

Na dvore je postavená garáž a čiastočne podpivničená hospodárska budova s letnou kuchynkou.

Na pozemku 690m2 je časť užívaná ako dvor a časť ako záhrada.

Dom je vhodný ako celoročne obývateľná chalupa a v prípade prestavby a modernizácie ako rodinný dom na trvalé bývanie v dobrej časti obce.

Mapa

Potrebujete predať nehnuteľnosť?
Prenajať, alebo pomôcť s kúpou vášho vysnívaného bývania?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť Mediator s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".
Správa úspešne odoslaná