back-button← krok späť

Priemyselný pozemok Dúbravka - 5000m2

Predaj, Priemyselná zóna, Bratislava - Dúbravka, Rovinatý

Cena 125 /m2

5000 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 16
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Priemyselná zóna
Mesto/obec: Bratislava - Dúbravka
Stav nehnuteľnosti: Rovinatý
Plocha pozemku: 5000m2

Popis nehnuteľnosti

Bratislava: Predaj priemyselného pozemku v Bratislave. Pozemok o výmere 5001 m2 sa nachádza v okrajovej lokalite mestskej časti Dúbravka, v priemyselnom areáli bývalého Technického skla.

Podľa platného územného plánu je pozemok vhodný predovšetkým na výstavbu priemyselných stavieb, skladov, administratívnych objektov, ale tiež napríklad aj na ubytovne.

Rozmery pozemku sú cca cc 116X41m , so všetkými IS pri pozemku (voda, plyn, elektrina, kanalizácia). Inžinierske siete sú kapacitne pripravené na odber pre ťažký priemysel.

Pozemok je dobre prístupný aj pre kamiónovú dopravu, z diaľničného privádzača Bory je to asi 1,5 km, ľahká dostupnosť je z Dúbravky, Lamača alebo Devínskej Novej Vsi - pár minút autom alebo mestskou hromadnou dopravou, ktorá má zastávku priamo pred areálom.

Pozemok je možné tiež kúpiť v celku o výmere 16940m2 (145x110m, prípadne vieme pozemok rozdeliť podľa požiadavky klienta)

Rozmery a samotný charakter pozemku, jeho poloha v rozvíjajúcej sa časti hlavného mesta a okamžitá pripravenosťou k výstavbe, ako aj bezkonkurenčná cena (125,- €/m2 + DPH) robia túto ponuku jedinečnou.

Pôdorys nehnuteľnosti

Mapa

Potrebujete predať nehnuteľnosť?
Prenajať, alebo pomôcť s kúpou vášho vysnívaného bývania?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť Mediator s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".
Správa úspešne odoslaná