back-button← krok späť

Prenájom priestranných 2-izbových bytov v novostavbe

Prenájom, 2 izbový byt, Malacky, Novostavba

Cena 560 /mesiac

60 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 18
Druh ponuky: Prenájom
Druh nehnuteľnosti: 2 izbový byt
Mesto/obec: Malacky
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Úžitková plocha: 60m2

Popis nehnuteľnosti

Malacky: Prenájom 2-izbových bytov (14x) v úplne novom bytovom dome v širšom centre mesta, na začiatku Továrenskej ulice. (pešia vzdialenosť do Tesca je len 3 minúty, na železničnú a autobusovú stanicu 10 minút). Priestranné nové byty sa nachádzajú na dvoch poschodiach a všetky majú rovnakú výmeru 60,6 m2. Dispozícia bytu je: vstupná chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom a wc, kuchyňa spojená s obývačkou s východom na priestrannú loggiu, samostatná spálňa. Každý byt je vybavený vstavanou skriňou, zariadenou kuchynskou linkou so zabudovanými elektrickými spotrebičmi (mikrovlnná rúra, keramická varná doska, rúra, chladnička), v kúpeľni je k dispozícii automatická pračka. Ku každému bytu prislúcha pivnica/sklad a parkovacie miesto vo dvore bytového domu.

Mesačné nájomné je 560,- Eur. Platí sa mesačne vopred. Nájomná zmluva sa uzatvára na jeden rok. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí tiež depozit vo výške jedného mesačného nájmu + jednorazová provízia pre RK vo výške 300,- Eur + DPH.

Nájomné zahŕňa všetky poplatky vrátane energií, TV, internetu a parkovania.

Video nehnuteľnosti:

Youtube link: https://youtu.be/94H6In8q9aU

Mapa

Kontakt na predajcu

Potrebujete predať nehnuteľnosť?
Prenajať, alebo pomôcť s kúpou vášho vysnívaného bývania?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť Mediator s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".
Správa úspešne odoslaná