back-button← krok späť

Prenájom obchodno-kancelárskeho priestoru v novostavbe

Prenájom, Polyfunkčný objekt, Malacky, Novostavba

Cena 1.100 /mesiac

124 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 49
Druh ponuky: Prenájom
Druh nehnuteľnosti: Polyfunkčný objekt
Mesto/obec: Malacky
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Úžitková plocha: 124m2

Popis nehnuteľnosti

Malacky: Prenájom obchodno-kancelárskeho priestoru o celkovej výmere 124 m2 v novom polyfunkčnom dome v širšom centre mesta, na začiatku Továrenskej ulice, s výbornou dostupnosťou (pešia vzdialenosť do Tesca je len 3 minúty, na železničnú a autobusovú stanicu 10 minút). Obchodno-kancelársky priestor sa nachádza na prízemí a je vhodný buď na maloobchodnú prevádzku alebo ako open space office (v súčasnosti je priestor využívaný ako klientske centrum). Jeho súčasťou je aj samostatná kancelária (21,92 m2), zariadená kuchynka a sociálka. K dispozícii je aj menší spoločný sklad, v prípade záujmu sa dá prenajať aj susedný kancelársky priestor (o výmere 61 m2).

Objekt je zabezpečený bezpečnostným systémom napojeným na mestskú políciu.

Parkovanie je možné priamo pred objektom a tiež vo dvore polyfunkčného domu.

Mesačné nájomné je 1100,- Eur + DPH. Platí sa mesačne vopred. Nájomná zmluva sa uzatvára na jeden rok. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí tiež depozit vo výške jedného mesačného nájmu + jednorazová provízia pre RK vo výške 1000,- Eur + DPH.

Nájomné zahŕňa všetky poplatky vrátane energií, TV, internetu, parkovania a napojenia alarmu na mestskú políciu.

Kontakt na predajcu

Potrebujete predať nehnuteľnosť?
Prenajať, alebo pomôcť s kúpou vášho vysnívaného bývania?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť Mediator s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".
Správa úspešne odoslaná