back-button← krok späť

Menší rodinný dom na rekreáciu aj bývanie

Predaj, Rodinný dom, Vysoká pri Morave, Čiastočná rekonštrukcia

Cena 75.000

50 m2

105 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 48
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Mesto/obec: Vysoká pri Morave
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 50m2
Plocha pozemku: 105m2

Popis nehnuteľnosti

Vysoká pri Morave: Predaj menšieho rodinného domu vhodného na rekreáciu aj trvalé bývanie vo vyhľadávanej rybárskej lokalite. Dom sa nachádza v centre obce a zároveň v tesnej blízkosti rieky Morava. Dispozične pozostáva z kuchynky s jedálenským stolom a obývacím kútom, samostatnej spálne, špajze a kúpeľne so sprchovým kútom a wc. Dom je napojený na elektrinu, plyn, obecný vodovod, odpad je riešený žumpou. Kúrenie je ústredné plynové, so zánovným plynovým kotlom a radiátormi Korado. Okná sú drevené, zrekonštruované, podlahy laminátové, v kúpeľni je dlažba.Je ideálny je ako víkendový domček pre rybára, ale poslúži aj na trvalé bývanie pre 1 - 2 ľudí.

K domu patrí aj malý pozemok (40 m2), umiestnený cez cestu oproti domu, na ktorom je možné vytvoriť si zázemie pre relax alebo ho využívať ako záhradku.

Potrebujete predať nehnuteľnosť?
Prenajať, alebo pomôcť s kúpou vášho vysnívaného bývania?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť Mediator s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".
Správa úspešne odoslaná