back-button← krok späť

Advertise is not available anymore, please check our other offers

Novostavba 4-izbového RD

Predaj, Rodinný dom, Malacky, Novostavba

Cena 184.000

95 m2

381 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 27
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Mesto/obec: Malacky
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Úžitková plocha: 95m2
Plocha pozemku: 381m2

Popis nehnuteľnosti

Malacky - Píniová alej: Predaj novostavby 4-izbového rodinného domu v novovybudovanej lokalite na okraji mesta, s dobrou dostupnosťou na diaľnicu D2, 5 minút autom do centra Malaciek a 25 minút do centra Bratislavy. Nehnuteľnosť sa nachádza v blízkosti borovicových lesov a golfového ihriska.

Rodinný dom typu bungalov s podlahovou plochou 95 m2 je postavený na 4-árovom pozemku.

Dispozícia domu: Obývačka s východom na terasu, spojená s kuchyňou, 3 spálne, chodba, jedna kúpeľňa s wc a jedno samostatné wc. V obývačke je komín. Na povale veľký úložný priestor. Kúrenie podlahové teplovodné.

Dom je postavený z kvalitných materiálov (Ytong, Bramac, Velox, zásuvky a vypínače Legrande, plastové okná DATOM). Napoejný je na elektrinu, vodu a plyn, odpad je riešený žumpou. Kúrenie je podlahové teplovodné.

Predáva sa v štádiu holodom, vymaľovaný na bielo, s osadenými zásuvkami a vypínačmi, bez obkladu, dlažby, sanity, zárubní a podlahových krytín. Po dohode možnosť dokončiť aj v štandarde.

Mapa

Kontakt na predajcu

Potrebujete predať nehnuteľnosť?
Prenajať, alebo pomôcť s kúpou vášho vysnívaného bývania?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť Mediator s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".
Správa úspešne odoslaná