back-button← krok späť

Advertise is not available anymore, please check our other offers

BA - priemyselný pozemok 6744 m2

Predaj, Priemyselná zóna, Bratislava - Dúbravka, Rovinatý

Cena 96 /m2

6744 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 20
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Priemyselná zóna
Mesto/obec: Bratislava - Dúbravka
Stav nehnuteľnosti: Rovinatý
Plocha pozemku: 6744m2

Popis nehnuteľnosti

Bratislava: Predaj priemyselného pozemku o výmere 6744 m2, nachádzajúceho sa v okrajovej lokalite mestskej časti Dúbravka, v priemyselnom areáli bývalého Technického skla.

Podľa platného územného plánu je pozemok vhodný predovšetkým na výstavbu priemyselných stavieb, skladov, administratívnych objektov, ale tiež napríklad aj na ubytovne.

Rozmery pozemku sú cca 96x66m, so všetkými IS pri pozemku (voda, plyn, elektrina, kanalizácia). Inžinierske siete sú kapacitne pripravené na odber pre ťažký priemysel.

Na pozemok je prístup cez vnútroareálové komunikácie, na ktorých je zriadené právo neobmedzeného prechodu a prejazdu pre vlastníka uvedeného pozemku. Pozemok je prístupný aj pre kamiónovú dopravu, z diaľničného privádzača Bory je to asi 1,5 km, ľahká dostupnosť je z Dúbravky, Lamača alebo Devínskej Novej Vsi - pár minút autom alebo mestskou hromadnou dopravou, ktorá má zastávku priamo pred areálom.

Pozemok je jedinečný nielen svojím priemyselným charakterom, polohou v blízkosti prudko sa rozvíjajúcej lokality hlavného mesta a okamžitou pripravenosťou k výstavbe, ale aj bezkonkurenčnou cenou (96,- €/m2 + DPH).

Pôdorys nehnuteľnosti

Mapa

Potrebujete predať nehnuteľnosť?
Prenajať, alebo pomôcť s kúpou vášho vysnívaného bývania?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť Mediator s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".
Správa úspešne odoslaná